Odoberajte aktuálny leták a budete vždy informovaný o novinkách
NOVINKY
Slovak English German

Elektromasmart, s.r.o.

 

Vo svojej ponuke máme elektroinštalačný materiál od A po Z, káble, vodiče, špeciálne káble, bleskozvodový materiál, rozvádzače, vyhrievacie telesá, solárne kolektory, bojlery, elektromotory, ventilátory, vzdušné konvektory, prístroje domácej telefónnej techniky, vypínače, osvetľovacie stožiare, svietidlá pre domácnosti, priemysel, exteriérové aj interiérové osvetlenie. Ponúkame produkty pre koncového zákazníka od domácností po profesionálne riešenia elektroinštalácie v priemysle.

Od svojho vzniku spoločnosť prešla podstatnými zmenami. Rozšírila svoju pôsobnosť, sortiment výrobkov aj počet dodávateľov a odberateľov. Firma spolupracuje s renomovanými výrobcami a obchodnými partnermi na Slovensku i v zahraničí. Naše obchodné oddelenie pozostáva z kolektívu profesionálov na ktorých kladieme vysoké nároky, nakoľko náš zákazník je pre nás prioritou. Samozrejmosťou je kompletný servis, od vypracovania projektu, cenovej ponuky až po doručenie tovaru a montáž.

Cieľom spoločnosti ELEKTROMASMART, s.r.o. je kompletná starostlivosť o zákazníka a jeho spokojnosť, a preto ku každej požiadavke pristupujeme s osobitým dôrazom na kvalitu dodávaného riešenia.


 

Info - 0905  661 713

elektromasmart@gmail.com

 

POZADIE

S5 BOX

PRIHLÁSENIE